Ущільнювачі дверні
Ущільнювачі для дверей та вікон виготовляються методом екструзії з термопластичного еластомеру (TПЕ). Вони легко відновлюють свою форму після стискання, мають значний опір багаторазовим деформаціям (понад 100 тис. циклів без руйнування).

Термопластичні еластомери (ТРЕ) або термоеластопласт - це синтетичні полімери, при нормальних умовах мають властивості гум, а при підвищених температурах - властивостями пластмас. Змінюючи рецептури приготування ТРЕ можна варіювати їх основні експлуатаційні параметри, такі як еластичність, термостійкість, пожежобезпечність, стійкість до впливу хімічно агресивних середовищ та колір.

Каталог врізних дверних ущільнювачів. Ущільнювач застосовується для виготовлення дерев'яних дверей. Для кріплення необхідно в коробковому брусі вибрати фрезою 3 або 4 мм (залежить від обраного типу ущільнювача) спеціальний паз. Паз пробирається по центру, зміщений або в торці поглиблення притвору. Можете приїхати до нас з шматком коробки з готовим пазом і ми разом підберемо необхідний тип і колір ущільнювача. Виробникам дверей вручимо нарізку ущільнювачів (за типами і квітам).

Ущільнювачі меблеві
Меблеві ущільнювачі виготовляються з полівінілхлориду (ПВХ) та термопластичного еластомеру (ТПЕ) для систем розсувних дверей, шаф-купе та меблевих фасадів.

Наша компанія є виробником ущільнювачів найрізноманітніших форм, розмірів і кольорів. В наявності є широкий асортимент успішно впроваджених форм ущільнювачів, а також індивідуально розробляємо по ескізу для виробників дверей, вікон та меблів.

Контакти

Назва:

Приватне підприємство "КАР-CИБ"

Контакнта особа:

Юрга Ігор Михайлович

Адрес:

81083, Україна, Львівська обл., Домажир, вул. Молодіжна, б. 611

Телефон:

+38 (067) 914-74-74
+38 (066) 914-74-74

Графік роботи:

Пн.-Пт. 9:00-19:00
Сб. 9:00-15:00
Нд. Вихідний

Магазин